Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

“Güven Ve Dayanışmanın Eseri “ile oluşturulan bu yelpazenin tüm unsurları “Müşteri Değil, Dost Kazanma” prensibi ve gayretiyle donatılmıştır. Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedefleyen Şelale A.Ş. aldığı belgeler ile bunu kanıtlamıştır.

Şelale A.Ş. çevreye duyarlı ve kaliteli, teknolojik ve hızlı üretim yapısının yanında satış sonrası hizmette koşulsuz, mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ile sektördeki üstünlüğünü ve rekabet gücünü koruyarak, dünya çapında bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Sektöründe teknolojiye ve insana yaptığı yatırımları hep ön planda tutmaktadır.

“Başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan Şelale A.Ş. gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Şelale A.Ş. hayatınızı kolaylaştıracak estetik ve kalitenin sıcak duygusunu yaşatmanın hazzıyla; masa ve sandalye sektörüne de renk katmaya başlamıştır. Bu alanda gayemiz, sizler için en iyi ürünü üretmek ve size kaliteliyi sunarak ayrıcalığınızı hissettirmektir.