Şelale Çay Kazanları
Buradasınız: Anasayfa / Blog
19 Nisan 2020, Pazar
Şelale Çay Kazanları
Şelale Çay Kazanları

Konya iç Anadolu bölgemizde yer alan bir ilimizdir. Yüz ölçümü büyük ve kalabalık olup Türkiye de yedinci sıradadır. Otuz bir ilçesi bulunmaktadır. Doğal ve tarihsel birçok özelliği vardır. Türkiye’nin en önemli sanayi kentlerinden biri olup Anadolu Selçukluların başkentidir. Konya vatandaşlarının vazgeçilmezi olan çay sektörü gelişmiştir. Birçok yerlerin de satılan Konya çay kazanı büyük ilgi görmekte. Geçmişten günümüze kadar gelen çay daha fazla kişilere ikram edilmek için gittikçe büyümüştür ve çaydanlık semaver çay kazanları olarak artmıştır. İstediğiniz her tip çay kazanına firmamızdan temin edebilirsiniz.

Çay Kazanı Özellikleri

Beyaz eşyalarda ki gibi enerji kalitesine sahiptir. Kazanların yapıldığı ürün çok önemlidir alüminyum bakır gibi ürünlerden işlenir. Çayın olması için ısıya ihtiyaç duyulur ve bu elektrik doğalgaz gibi seçenekler mevcut olup temizlemesinin de kapakları sayesinde oldukça kolay olduğunu hatırlatmakta yarar var. Kazanlarımızın ısı noktası yoktur tek bir nokta değildir tüm kazan eşit şekilde ısınmaktadır ve bölmeleri sayesinde suyu ısıtır ve diğer bölmeye aktarır böyle sıcak su her zaman elinizde olacaktır. Kazanlarımız otomatik olup ısıyı kendisi ayarlar maddi kayıp yaşamanızı engeller kendi isteğiniz içinde ısı düğmesi mevcuttur. Arıtma sistemi olduğu için suyu saflaştırır ve içerisinde ki klor kireç gibi yabancı maddeleri ayrıştırır. Su seviyesi de göstergeli olup azaldığında ekleyerek sizi zor durumda bırakmaz dolduğunda su alımını durdurur. Çay kazanında mevcut olan ürünlerimiz ise şöyledir

  • Musluk,
  • Şamandıra,
  • Paslanmaz yüzey,
  • Demlik ve demlik koyulacak sabitlenmiş aparat,
  • Arıtma,
  • Termostat,
  • Termometre,
  • Farklı seçeneklerle ısıtma sistemi,
  • Açılabilir kapak,

Ve daha fazlasıyla her bütçeye uygun çay kazanı fiyatı ile hizmetinizde.

Çay Kazanı Kullanımı

Her yerde bir ihtiyaç haline gelen çay kazanları şekline kullanılan malzemeye kullanılan demlik sayısına göre çay kazan fiyatları değişir. Genelde insanların fazla olduğu yerlerde kullanılan kazanlar kahvehaneler de düğünler de kullanılarak iş gerektirmeyerek birçok hizmet veren kazanlarımız sizler için üretiliyor. İşinizle beraber kendinize de vakit ayırarak az zamanda çok işler sağlayabilirsiniz, lezzetli ve güzel çayları demleyebilirsiniz.

 
Popüler Yazılar